Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Saccharimetru (zahărmetru), indicator al conținutului de zahăr 0 - 29°Blg
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Refractometru pentru bere
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Multimetru pentru măsurarea conc. zahărului și pot. alcoolului
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Drojdie de vin Universală, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Recipient de fermentare 20 L cu capac
46,35 lei
46,35 RON/buc.
Recipient de fermentare - imprimat, capac, 15 L
37,65 lei
37,65 RON/buc.
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
17,13 lei
142,75 RON/kg
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Areometru pentru hidromel necasant cu eprubetă, domeniu de măsurare 10–50°Blg
Hidrometru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 10-50°Blg
35,44 lei 21,03 lei
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Refractometru pentru miere
145,44 lei
145,44 RON/buc.