Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Clorură de calciu pentru brânză, 10 g
2,97 lei
297,00 RON/kg
Culturi bacteriene pentru brânză gouda
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Clorură de calciu pentru brânză - 100 g
9,73 lei
97,30 RON/kg
Clorură de calciu lichidă, 50 ml
17,65 lei
353,00 RON/l
Set de brânzeturi - tânăr brânzar
75,31 lei 66,23 lei
66,23 RON/buc.
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Culturi bacteriene pentru brânză grecească
Cheag microbiologic strong pentru brânză, 30 ml
35,44 lei
1181,33 RON/l
Cheag microbiologic lichid pentru brânză 50 ml
15,57 lei
311,40 RON/l
Set de brânzeturi
Plasă pentru afumarea brânzeturilor, lungime 3 m
11,93 lei 7,78 lei
2,59 RON/m