Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Duo Grill pentru carne, amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Marinată pentru coaste - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Duo Unt - condiment cu usturoi și ierburi 2 în 1, 2 x 12g
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
Esență Jänek Majster, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
916,88 lei
366,75 RON/l
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Set de 6 esențe - cocktail 6x40ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Carte „Szynkowar. Rețete…” ediție nouă
53,49 lei
53,49 RON/buc.
Perforator pentru carne
21,02 lei 19,60 lei
19,60 RON/buc.
Perforator pentru carne cu protecție
54,53 lei 47,65 lei
47,65 RON/buc.
Alcoolmetru care nu se sparge cu eprubetă, domeniu de măsurare 20–98%
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Hobby-ul meu: Producerea brânzei de casă - carte (în limba poloneză)
40,90 lei
40,90 RON/buc.