Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Membrană colagenică pentru cârnați fi.65 - 4 m
26,61 lei 25,17 lei
6,29 RON/m
Membrană colagenică pentru mezeluri Ø 55 mm - 4 m
22,58 lei 21,03 lei
5,26 RON/m
Membrană de colagen pentru mezeluri Ø 65 mm, 10 m
40,90 lei
4,09 RON/m
Intestine de porc uscate calibru 65 mm, 30 cm - 4 buc.
42,97 lei
10,74 RON/buc.
Intestine de porc uscate calibru 100 mm, 50 cm - 2 buc.
21,48 RON/buc.
Membrană colagenică pentru mezeluri, calibru 55 mm, 10 m
33,62 lei
3,36 RON/m
Pentru cârnați albi - amestec de condimente și ierburi, 350 g
47,65 lei
136,14 RON/kg
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Pentru cârnați albi - amestec de ierburi și condimente
Mașină verticală de umplut cârnați 5 kg
472,71 lei 444,16 lei
444,16 RON/buc.
Mașină de umplut cârnați verticală 4 kg
374,01 lei 348,04 lei
348,04 RON/buc.
Mașină de umplut cârnați orizontală 5 kg
354,53 lei 338,95 lei
338,95 RON/buc.
Mașină de umplut cârnați orizontală 4 kg
335,05 lei 324,66 lei
324,66 RON/buc.
Aparat vertical de umplut cârnați - 3 kg
320,75 lei 302,58 lei
302,58 RON/buc.
Umplutor vertical pentru cârnați – 2,5 kg
279,20 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.