Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Hobby-ul meu: Producerea brânzei de casă - carte (în limba poloneză)
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Termometru pentru brânză (0°C până la +100°C) 19,8cm
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Suport pentru brânzeturi, 25x25 cm
19,07 lei 14,79 lei
14,79 RON/buc.
Cheag pentru brânzeturi 5x1 g
14,01 lei
2802,00 RON/kg
Clorură de calciu pentru brânză - 100 g
9,73 lei
97,30 RON/kg
Formă de brânză rotundă Ø 8,4 x 7,4 cm pentru 250 g
7,12 lei 5,44 lei
5,44 RON/buc.
Esență Brandaxa cu aromă de brandy grecesc, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Aparat de iaurt și brânză cu termostat 1,5 L
210,37 lei 196,09 lei
196,09 RON/buc.
Set de brânzeturi
75,31 lei 66,23 lei
66,23 RON/buc.
Set de brânzeturi - tânăr brânzar
Cheag microbiologic strong pentru brânză, 30 ml
35,44 lei
1181,33 RON/l
Culturi bacteriene pentru brânză de vaci
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză grecească
Culturi bacteriene pentru brânză gouda