Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l
Esență cu gust de gutui, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata de consum
706,49 lei
282,60 RON/l
Esență cu aromă de Whisky Apple - 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee whiskey pentru 10 L - 100 ml
44,92 lei
449,20 RON/l
Esența Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, pentru 4 L
19,60 RON/buc.
Sticlă decorativă ICONA 250 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
6,21 lei
6,21 RON/buc.
Sticlă BELISSIMO 250 ml, cu dop din plută naturală, 1 buc.
Esență de pară, cu aromă naturală, 2,5L
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
Esență cu aromă de mentă de grădină, pentru 4 L, 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Distilator modular pentru aromatizarea distilatelor 30 L - fără încălzitor
838,96 lei
838,96 RON/buc.
Modul al distilatorului pentru aromatizarea distilatului
198,69 lei
198,69 RON/buc.