Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
11,81 lei
236,20 RON/kg
Esență cu aromă de Bourbon pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Fulgii de stejar intens prăjiți, 20g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 RON/buc.
Esență cu aromă de whisky pentru 10 L, 100 ml
43,62 lei
436,20 RON/l
Drojdie de distilare Turbo Whiskey
9,86 lei
428,70 RON/kg
Esență cu aromă de Bourbon 40 ml
Fulgi de stejar naturali (necoapte), 20g
Esență cu gust de stejar, cu aromă și extract naturale - 40 ml, pentru 4 L
18,17 RON/buc.
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, stejar, 450 g, clasa 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Cuburi de stejar francez, puternic prăjite, aromatizate - Vișină, 20 g
739,50 RON/kg
Cuburi de stejar francez, prăjire intensă, 20 g
590,50 RON/kg