Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan TO 65 ml cu capac colorat fi66 - 6 buc.
21,85 lei 15,96 lei
2,66 RON/buc.
Cheag pentru brânzeturi 5x1 g
14,01 lei
2802,00 RON/kg
Maia de secară cu drojdie și malț - 23g
6,87 lei
298,70 RON/kg
Maia de pâine de grâu cu drojdie - 23 g
Pâlnie din plastic fi 10 cm
8,56 lei
8,56 RON/buc.
Dop de plută 65/56 mm
12,06 lei 10,90 lei
10,90 RON/buc.
Intestine de porc uscate calibru 65 mm, 30 cm - 4 buc.
42,97 lei
10,74 RON/buc.
Membrană de colagen pentru mezeluri Ø 65 mm, 10 m
40,90 lei
4,09 RON/m
Membrană colagenică pentru cârnați fi.65 - 4 m
26,61 lei 25,17 lei
6,29 RON/m
Sac pentru murături - pentru butoi de 65 și 80L - 5 buc.
18,56 lei
3,71 RON/buc.
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
8,82 lei
135,69 RON/kg
Klarowin Duo Rapid - chitosan + kieselsol, 65 g
11,42 lei
175,69 RON/kg
Afumătoare electrică - dragON cu generator de fum, digitală, 65 L
3.245,45 lei
3245,45 RON/buc.
Afumătoare electrică dragON cu bază mobilă
3.459,74 lei
3459,74 RON/buc.
Termometru-mâner pentru capac (0°C până la +120°C) Ø8,5cm
28,03 lei 22,45 lei
22,45 RON/buc.