Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Încălzitor electric pentru distilatoare, 2000 W
157,14 lei
157,14 RON/buc.
Distilator modular Convex electric 60 L - Perun XXL
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Esență cu aromă de Whiskey Honey pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de whisky și portocală pentru 4 L - 40 ml
19,59 lei 18,68 lei
467,00 RON/l
Esență cu aromă de Whisky Fire pentru 4 L, 40 ml
Regulator de putere al încălzitorului, până la 2 kW
327,26 lei
327,26 RON/buc.
Cheag microbiologic lichid pentru brânză 50 ml
15,57 lei
311,40 RON/l
Culturi bacteriene pentru iaurt
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Piatra pentru pizza cu mâner și cuțit, din cordierit, rotundă 33 cm
36,21 lei
36,21 RON/buc.
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Marinată pentru coaste - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Set focar fi 58 cm și cârlig-pogrzebacz pentru ceaun sau capac de oală din fontă
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Afumătoare fără cadru dragON PLYWOOD NATURE, cu controler digital, 200 L
4.545,45 lei
4545,45 RON/buc.
Piatră de pizza rotundă, realizată din cordierit, diametru 33 cm
40,26 lei
40,26 RON/buc.