Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Oală romană rotundă 4L
146,74 lei
146,74 RON/buc.
168,82 lei
168,82 RON/buc.
Oală romană 4L
119,47 lei
119,47 RON/buc.
Oală romană 4 L
Șuncărar – Słuszny kęs 1,5 kg
102,58 lei 98,69 lei
98,69 RON/buc.
Oală din fontă pentru coacere, 5.5 L
255,24 lei 153,23 lei
153,23 RON/buc.
Ceaun emailat, 10 l, din fontă
341,55 lei
341,55 RON/buc.
Ceaun de vânătoare din fontă cu interior emailat, 8 L
314,27 lei
314,27 RON/buc.
Peklosól cu ierburi "Pekla" - 70 g
6,35 lei
90,71 RON/kg
Platou rotativ din ardezie fi30cm
84,40 lei 79,22 lei
79,22 RON/buc.
Maia de pâine de grâu cu drojdie - 23 g
6,87 lei
298,70 RON/kg
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Set aparat pentru șuncă – Ospăț în familie, 3 kg
170,13 lei
170,13 RON/buc.
Șuncar - Ospăț în familie 3 kg
136,35 lei 132,45 lei
132,45 RON/buc.
Maia de secară cu drojdie și malț - 23g