Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
pH Metru pentru Sol
30,38 lei
30,38 RON/buc.
Tester de sol 2 în 1 - pH, fertilitate sol
43,25 lei
43,25 RON/buc.
Tester substrat 3 în 1 - pH, umiditate, insolație
40,64 lei
40,64 RON/buc.
Măsurarea pH-ului
15,57 lei
15,57 RON/buc.
Tester pentru substrat 2-în-1 - pH, umiditate
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Pirosulfit Turbo, 15 g
4,79 lei
319,33 RON/kg
Cărbune activ de cocos pentru plante 0,9 L
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Culturi bacteriene pentru iaurt
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Glucoamilază
17,78 lei
4445,00 RON/kg
Cheag microbiologic lichid pentru brânză 50 ml
311,40 RON/l
Vermiculit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2 L
15,18 lei
7,59 RON/l
Klar-zyme - agent de limpezire
12,97 lei
1297,00 RON/l
Alfa-amilază lichidă
9,99 lei
999,00 RON/l