Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Lingură din plastic albă 70cm
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Iarbă de bison - Hierochloe odorata 12 buc. / 4 L
10,39 lei
0,87 RON/buc.
Maia de secară cu drojdie și malț - 23g
6,87 lei
298,70 RON/kg
Maia de pâine de grâu cu drojdie - 23 g
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
VSYPTO cu aromă de pepene roșu și agrișe, 3 g
2,34 lei
780,00 RON/kg
Marinată pentru coaste - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
Ceaun din fontă suspendat cu tigaie
375,32 lei 366,22 lei
366,22 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză grecească
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
Cheag microbiologic strong pentru brânză, 30 ml
35,44 lei
1181,33 RON/l
Vsypto Mango - set 15x9 g
51,94 lei
3,46 RON/buc.
Vsypto Pepene roșu & Agrișe - set 15x3g
28,56 lei
1,90 RON/buc.