Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Chipsuri pentru afumare/grătar, din lemn de cireș, 450 g, clasa 2
13,75 lei
30,56 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar, arin, 450 g, clasa 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Set universal - afumătoare pentru balcon
225,97 lei
225,97 RON/buc.
Afumătoare cu Wi-Fi, 200 L - dragON WOOD 100IQ cu modul electric de încălzire și controler, pe lemne
4.583,13 lei
4583,13 RON/buc.
Clipsuri pentru prinderea plantelor 20 buc. (8x mari/12x mici)
14,01 lei 12,71 lei
12,71 RON/buc.
Clește pentru mezeluri + 60 de clipsuri
66,23 lei
66,23 RON/buc.
Cleme pentru mașina de clipsat mezeluri - 240 buc.
33,62 lei
33,62 RON/buc.
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 lei
11,81 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
236,20 RON/kg
Fulgii de stejar puternic prăjiți, 20 g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Whiskey
9,86 lei
428,70 RON/kg
Fulgii de stejar intens prăjiți, 20g
Fulgi de stejar naturali (necoapte), 20g
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Cuburi din stejar francez, puternic prăjite, aromatizate – Prună, 20 g
14,79 lei
739,50 RON/kg