Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdii + nutrienți - vinuri roșii
9,35 lei 8,04 lei
8,04 RON/buc.
Drojdie pentru vin Burgund fără înmulțire, 20 ml
5,32 lei
266,00 RON/l
Drojdie de vin Malaga, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Drojdie Bayanus + nutrienți - Universal - 21%, 17 g
9,73 lei
9,73 RON/buc.
Termometru cu cristale lichide (0°C până la +40°C) 15cm
15,05 lei
15,05 RON/buc.
Nutrient pentru drojdii de vin, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
Săruri nutritive pentru drojdii 10g
5,05 RON/buc.
Hrană pentru drojdii de vin, 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g