Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g
6,48 lei
925,71 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Enovini®
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Kwasomix - regulator de aciditate
5,83 lei
388,67 RON/kg
Dopuitor metalic cu două brațe "Basic"
119,47 lei
119,47 RON/buc.
Balon incasabil de 25 L cu mâner și robinet
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Balon 15 L cu mâner și robinet
97,39 lei
97,39 RON/buc.
Balon 10 L cu mâner și robinet
88,30 lei
88,30 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu 1 kg
70,10 lei
70,10 RON/kg
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - carte
27,52 lei
27,52 RON/buc.
Vinometru capilar pentru măsurarea conținutului de alcool
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Vinistart Complex, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg