Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Balon pentru vin 34 L cu gât larg în coș de plastic
249,33 lei 246,74 lei
246,74 RON/buc.
Balon pentru vin 20 L cu gât larg în coș de plastic
190,89 lei 177,91 lei
177,91 RON/buc.
Balon pentru vin 25 L cu gât larg în coș de plastic
229,84 lei 209,08 lei
209,08 RON/buc.
Balon pentru vin 10 L cu gât larg în coș de plastic
132,45 lei 124,66 lei
124,66 RON/buc.
Drojdie de vin Malaga, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
Balon pentru vin 15 L cu gât larg în coș de plastic
167,51 lei 153,23 lei
153,23 RON/buc.
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
29,21 lei
278,19 RON/kg
Drojdie pentru vin Burgund fără înmulțire, 20 ml
5,32 lei
266,00 RON/l
Drojdie enologică cu nutrient – pentru vinuri din flori, 10–15 L
9,99 lei
624,38 RON/kg
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea engleză
6,99 lei 5,53 lei
5,53 RON/buc.
Carte "Crearea distilatelor de la A la Z" (în limba polonă)
84,42 lei
84,42 RON/buc.