Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Acidimetru - măsurarea acidității în vin, sucuri
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Redukwas® Plus - regulator de aciditate, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Redukwas - regulator de aciditate
5,18 lei
345,33 RON/kg
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Kwasomix - regulator de aciditate
5,83 lei
388,67 RON/kg
Drojdie pentru vin Burgund fără înmulțire, 20 ml
5,32 lei
266,00 RON/l
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Drojdie de vin Malaga, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie de vin Tokay, 20 ml
Platou rotativ din ardezie fi30cm
84,40 lei 79,22 lei
79,22 RON/buc.
Drojdie de vin Universală, 20 ml
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
Tub de fermentare din sticlă ambalat câte 2 buc.
13,10 lei
6,55 RON/buc.
Tub de fermentare din sticlă
6,74 lei
6,74 RON/buc.
Borcan incasabil, multifuncțional pentru fermentare, 8L
33,62 lei 31,81 lei
31,81 RON/buc.