Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie pentru vin Burgund fără înmulțire, 20 ml
5,32 lei
266,00 RON/l
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
Vinistart, 34 g
9,99 lei
293,82 RON/kg
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Drojdii + nutrienți - vinuri roșii
9,35 lei 8,04 lei
8,04 RON/buc.
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g
6,48 lei
925,71 RON/kg
Vinistart Complex, 20 g
499,50 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Enovini®