Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie uscată de panificație, 1 kg
64,92 lei
64,92 RON/buc.
Intestine de porc uscate calibru 65 mm, 30 cm - 4 buc.
42,97 lei
10,74 RON/buc.
Intestine de porc uscate calibru 100 mm, 50 cm - 2 buc.
21,48 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 250g
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Drojdie uscată pentru pizza italiană - 100 g
17,00 lei
170,00 RON/kg
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Pectoenzim uscat
9,47 lei
1578,33 RON/kg
Termometru de bucătărie (20°C până la +300°C) 12,5cm
23,36 lei
23,36 RON/buc.
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g
Drojdii pentru vin Enovini® BAYA, 7 g
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g
6,48 lei
925,71 RON/kg