Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Regulator de putere al încălzitorului, până la 2 kW
327,26 lei
327,26 RON/buc.
Afumătoare 115 L dragON Wood 60E din lemn, cu modul de încălzire electric și controler
3.051,95 lei
3051,95 RON/buc.
Afumătoare 115 L dragON Wood 60E – din lemn, cu focar pe lemne, cu modul electric de încălzire și controler
3.090,91 lei
3090,91 RON/buc.
Afumătoare 200 L dragON Larch E21 - din larice, cu modul de încălzire electric și controler
3.766,23 lei
3766,23 RON/buc.
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,8 m, fi 11 mm, 10 buc.
66,23 lei 50,26 lei
5,03 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,5 m, fi 11 mm, 10 buc.
55,05 lei 45,32 lei
4,53 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,2 m, fi 11 mm, 10 buc.
42,84 lei 40,26 lei
4,03 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 0,75 m, fi 8 mm, 10 buc.
30,11 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Băț de oțel acoperit în formă de bambus, 180 cm x 11mm
8,16 lei 6,21 lei
6,21 RON/buc.
Băț de oțel acoperit în formă de bambus, 150 cm x 11mm
7,77 lei 5,44 lei
5,44 RON/buc.
Băț de oțel acoperit în formă de bambus, 90 cm x 8 mm
3,49 lei 2,97 lei
2,97 RON/buc.
Afumătoare dragON din oțel 220 L, IQ – cu controler Wi‑Fi
7.142,84 lei
7142,84 RON/buc.
Afumătoare electrică - dragON cu generator de fum, digitală, 65 L
3.245,45 lei
3245,45 RON/buc.
Set aparat de făcut iaurt și borcane pentru copii
193,49 lei
193,49 RON/buc.