Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set de 6 esențe - cocktail 6x40ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Set de 6 esențe - WHISK(E)Y 6x40 ml
Set esențe Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Saturator pentru apă și băuturi + 10 cartușe
222,06 lei
222,06 RON/buc.
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Vsypto cu aromă de cola - set 15x9 g
51,94 lei
3,46 RON/buc.
Vsypto cu aromă de cola - set 15x3 g
28,56 lei
1,90 RON/buc.
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Set dragON pentru afumătoare - module IQ cu Wi‑Fi și generator de fum JET 2 LONG cu cenușar
2.311,68 lei
2311,68 RON/buc.
Set dragON pentru afumătoare - module IQ cu Wi‑Fi și generator de fum JET 1 LONG
2.207,79 lei
2207,79 RON/buc.
Distilator Aroma Plus pentru robot de bucătărie
484,42 lei
484,42 RON/buc.
Set de 6 esențe - FRUCTAT 6x40 ml
75,31 lei
313,79 RON/l
Așchii de lemn pentru afumare (100% Cireș) - clasa 2 - 450 g x5
62,06 lei
27,58 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare (70% arin + 30% fag), clasa 2, 450 g x 5
57,39 lei
25,51 RON/kg
Vsypto Fructe de pădure - set 15 x 9 g