Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Afumătoare de casă în oală, 35 L, pentru aragaz
701,29 lei
701,29 RON/buc.
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Hobby-ul meu: Producerea brânzei de casă - carte (în limba poloneză)
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Borcan TO 425ml cu imprimeu „Deliciu de casă” și capac negru fi 82 - 3 buc.
23,49 lei 17,25 lei
5,75 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml, cu capac cu filet, inscripția „Lichior de casă”, 1 buc.
5,44 lei
5,44 RON/buc.
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei
Mașină de umplut cârnați orizontală 5 kg
354,53 lei 338,95 lei
338,95 RON/buc.
Mașină de umplut cârnați orizontală 3 kg
242,83 lei 218,17 lei
218,17 RON/buc.
Aparat de iaurt și brânză cu termostat 1,5 L
210,37 lei 196,09 lei
196,09 RON/buc.
Injectoare 30ml + 3 ace + perie de curățare
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Membrană de colagen pentru mezeluri Ø 65 mm, 10 m
4,09 RON/m
Mate de porc pe benzi 28/30 mm, 20 m
47,00 lei
2,35 RON/m
Klar-zyme - agent de limpezire
12,97 lei
1297,00 RON/l