Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
8,82 lei
135,69 RON/kg
Balon incasabil de 25 L cu mâner și robinet
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
17,13 lei
124,13 RON/kg
Drojdii de distilare Turbo Slivovitz
12,06 lei
194,52 RON/kg
Drojdie Turbo X-Harmony 18%, 100 L, 360g
33,22 lei
92,28 RON/kg
Ceaun de vânătoare din fontă cu interior emailat, 8 L
314,27 lei
314,27 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri – Mentă-Limetă, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Cheag microbiologic lichid pentru brânză 50 ml
15,57 lei
311,40 RON/l
Pectoenzim uscat
9,47 lei
1578,33 RON/kg
Set esențe Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Formă de brânză pătrată 11 x 11 x 8,5 cm pentru 500 g
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Drojdie enologică cu nutrient – pentru vinuri din flori, 10–15 L
9,99 lei
624,38 RON/kg
Sticlă 500 ml cu capac cu filet, inscripție „Cytrynówka”, 1 bucată
8,17 lei
8,17 RON/buc.
Șuncar din sticlă - set DUO, pentru 2 x 450 g
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Esență Jänek Majster, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
916,88 lei
366,75 RON/l