Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Etichete autocolante 60 x 90 mm pentru sticle, borcane fructe schiță - 20 buc.
14,01 lei 10,90 lei
0,55 RON/buc.
Etichete autocolante 60 x 90 mm pentru sticle, lichior, alcool, vodcă - 20 buc.
14,01 lei 10,39 lei
0,52 RON/buc.
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, negre, 20 buc.
12,58 lei 10,39 lei
Sticlă Daniels 500 ml cu capac cu filet, imprimeu „Bimber OLD”, 1 bucată
9,99 lei
9,99 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac cu filet, inscripție „Bimber”, 1 buc.
10,76 lei 8,69 lei
8,69 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac filetat, inscripție „Nalewka”, 1 buc.
8,69 lei
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, PRL, 20 buc.
Sticlă „Szafirowa” 700 ml cu capac, 1 buc.
7,25 lei
7,25 RON/buc.
Sticlă Daniels 500 ml cu capac cu filet, 1 buc.
8,31 lei
8,31 RON/buc.
Sticlă Walker 500 ml, cu capac, 1 buc.
7,13 lei
7,13 RON/buc.
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE – fără ramă, modulară, cu controler Wi‑Fi, 320L
6.454,55 lei
6454,55 RON/buc.
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE fără cadru, cu controler Wi‑Fi, 200 L
5.519,47 lei
5519,47 RON/buc.
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE – fără cadru, modulară, cu controler digital, 320 L
5.512,99 lei
5512,99 RON/buc.