Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș de lemn, capacitate 10L
680,52 lei
680,52 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș metalic, capacitate 10L
785,71 lei
785,71 RON/buc.
Nutrient pentru drojdii de vin, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Hrană pentru drojdii de vin, 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Drojdie enologică cu nutrient – pentru vinuri din flori, 10–15 L
9,99 lei
624,38 RON/kg
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 lei
11,81 RON/buc.
Esență cu aromă de Reserve Brandy, 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Nutrient pentru vin cu vitamina B1, 10g
6,21 lei
621,00 RON/kg
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile 100 L
29,86 lei
186,62 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
Drojdie de vin Malaga, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie pentru vin Burgund fără înmulțire, 20 ml
5,32 lei
266,00 RON/l