Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie enologică cu nutrient – pentru vinuri din flori, 10–15 L
9,99 lei
624,38 RON/kg
Drojdie Restart - 22 g
454,09 RON/kg
Drojdii Bayanus + nutrienți - vinuri albe și roze
9,35 lei
9,35 RON/buc.
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Multimetru pentru măsurarea conc. zahărului și pot. alcoolului
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Saturator pentru apă și băuturi + 10 cartușe
222,06 lei
222,06 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș metalic, capacitate 10L
785,71 lei
785,71 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș de lemn, capacitate 10L
680,52 lei
680,52 RON/buc.
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Nutrient pentru vin cu vitamina B1, 10g
6,21 lei
621,00 RON/kg
Damigeană Dama 5 L cu capac și coș din plastic
30,12 lei
30,12 RON/buc.
Drojdie pentru vin Burgund fără înmulțire, 20 ml
5,32 lei
266,00 RON/l
Damigeană 5L cu dop, tub orizontal și capac
34,14 lei
34,14 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L PET, cu capac filetat și mâner
12,58 lei
12,58 RON/buc.
4 x Dama 5L cu dop, tub fermentare, capac și coș.
122,05 lei
30,51 RON/buc.