Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei
Ață pentru mezeluri gri din bumbac (240°C) 75 m
15,57 lei
0,21 RON/m
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri – Mentă-Limetă, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Plasă pentru mezeluri albă cu dimensiuni de 12,5 cm x 50 m, cu rezistență termică până la 220°C
74,01 lei
1,48 RON/m
Plasă pentru mezeluri albă cu dimensiuni de 12,5 cm x 5 m, cu rezistență termică de până la 220°C
15,83 lei 14,01 lei
2,80 RON/m
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
Sfoară pentru mezeluri din in mat (240°C) 190 m
38,31 lei
0,20 RON/m
Plasă pentru mezeluri neagră cu dimensiuni de 18 cm x 5 m, cu rezistență termică până la 220°C
22,45 lei 21,03 lei
4,21 RON/m
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Borcan incasabil, multifuncțional pentru fermentare, 5 L
27,77 lei 27,39 lei
27,39 RON/buc.
Saci pentru murături - pentru butoi 240L - 3 buc.
24,53 lei
8,18 RON/buc.
Saci pentru murături - pentru butoi 130L - 3 buc.
18,82 lei
6,27 RON/buc.
Sac pentru murături - pentru butoi de 65 și 80L - 5 buc.
18,56 lei
3,71 RON/buc.