Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sac pentru filtrarea mustului - Conic - 12 L
49,08 lei
49,08 RON/buc.
Sac pentru filtrarea mustului - Conic - 7 L
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Refractometru pentru miere
145,44 lei
145,44 RON/buc.
Refractometru pentru bere
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Sac pentru filtrarea vinului, lichiorurilor - conic, 3 L
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Cărbune activ lichid pentru 25 L, 140 g
18,95 lei
135,36 RON/kg
Multimetru pentru măsurarea conc. zahărului și pot. alcoolului
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Nutrient pentru vin cu vitamina B1, 10g
6,21 lei
621,00 RON/kg
Borcan incasabil, multifuncțional pentru fermentare, 8L
33,62 lei 31,81 lei
31,81 RON/buc.
Borcan incasabil, multifuncțional pentru fermentare, 5 L
27,77 lei 27,39 lei
27,39 RON/buc.
Repelent cu ultrasunete pentru insecte - pentru uz casnic
12,45 lei 9,99 lei
9,99 RON/buc.
Termometru pentru bere (0°C până la +100°C) 31,5cm
Balon pentru vin 20 L în coș de plastic
127,26 lei
127,26 RON/buc.