Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de Bourbon pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
11,81 lei
236,20 RON/kg
Esență cu aromă de Bourbon 40 ml
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 RON/buc.
Fulgi de stejar americani, puternic prăjiți, din butoaie de bourbon, 50 g
21,03 lei
420,60 RON/kg
Cuburi de stejar francez, prăjire intensă, 20 g
590,50 RON/kg
Fulgii de stejar intens prăjiți, 20g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Fulgii de stejar puternic prăjiți cu scorțișoară 50 g
16,21 lei
16,21 RON/buc.
Fulgii de stejar vanilați, puternic prăjiți, 20g
11,55 lei
577,50 RON/kg
Fulgi de stejar naturali (necoapte), 20g
Fulgii de stejar american puternic prăjiți, 500g
70,10 lei
70,10 RON/buc.
Fulgii de stejar american puternic prăjiți, 50 g
9,35 lei
187,00 RON/kg
Balon pentru vin 34 L în coș de plastic
171,42 lei
171,42 RON/buc.
Refractometru pentru miere
145,44 lei
145,44 RON/buc.
Refractometru pentru bere
112,97 lei
112,97 RON/buc.