Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Oală din fontă pentru coacere, 5.5 L
255,24 lei 153,23 lei
153,23 RON/buc.
Ceramică - oală pentru untură, alungită cu capac 0,75L
97,39 lei
97,39 RON/buc.
Oală romană rotundă 4 L
119,47 lei
119,47 RON/buc.
Oală romană 4 L
146,74 lei
146,74 RON/buc.
Oală romană rotundă 4L
168,82 lei
168,82 RON/buc.
Oală romană 4L
Plasă pentru afumarea brânzeturilor, lungime 3 m
11,93 lei 7,78 lei
2,59 RON/m
Marinată pentru coaste - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
Oală din fontă emailată - ecru, 5,8 L
288,30 lei
288,30 RON/buc.
Oală din fontă emailată - bordo, 5,8L
Sondă pentru termometru de bucătărie (185800, 185909)
36,87 lei
36,87 RON/buc.
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
6,35 lei
63,50 RON/kg