Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, 50% măr + 50% fag, 450 g, cl. 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar 70% arin + 30% fag, 450 g, clasa 2
Așchii pentru afumare/grătar – carne de porc – mix (70% arin, 30% fag), 450 g, cl. 10
12,45 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, 70% arin + 30% fag, 450 g, cl. 8
Așchii pentru afumare/grătar, 50% stejar + 50% arin, 450 g, clasa 8
VSYPTO mix de arome, 15 x 9 g
51,94 lei
3,46 RON/buc.
Borcan TO 300ml cu imprimare - mix de fructe și capac fi66/4 - 6 buc.
17,90 lei 14,26 lei
2,38 RON/buc.
Borcan TO 300ml cu imprimare - mix de fructe și capac fi66/4 - 3 buc.
14,53 lei 13,75 lei
4,58 RON/buc.
Termometru de cameră cu scară aurie (-10°C până la +60°C) 28cm mix
22,33 lei 18,95 lei
18,95 RON/buc.
Termometru de cameră cu scară argintie (-10°C până la +50°C) 16cm mix
13,37 lei 10,90 lei
10,90 RON/buc.
Termometru electronic de bucătărie cu sondă (0°C până la 250°C) mix
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Termometru de cameră cu scară aurie (-10°C până la +50°C) 22cm, mix
19,59 lei 16,36 lei
16,36 RON/buc.
Termometru de cameră din lemn (-20 până la +50°C), 15 cm, mix
13,75 lei
13,75 RON/buc.
Termometru exterior (-50°C până la +50°C) 27cm mix
17,77 lei 15,18 lei
15,18 RON/buc.
Termometru extern (-50°C până la +50°C) 22cm mix
12,71 lei 11,03 lei
11,03 RON/buc.