Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capac fi 66 fagure de miere - 10 buc.
5,83 lei 4,26 lei
0,43 RON/buc.
Tocător de mere
172,71 lei
172,71 RON/buc.
Capac twist-off cu imprimeu – model Miere 1, fi 82/6, 10 buc.
8,17 lei
0,82 RON/buc.
Oală pentru suc la abur din inox cu aburitor, 5 L
194,79 lei
194,79 RON/buc.
Extractor de suc cu aburi din inox 8 L
258,43 lei
258,43 RON/buc.
Esență cu aromă de Whiskey Honey pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Drojdii Bayanus + nutrienți - vinuri albe și roze
9,35 lei
9,35 RON/buc.
Hidrometru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 10-50°Blg
35,44 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Borcan TO 65 ml cu capac colorat fi66 - 6 buc.
21,85 lei 15,96 lei
2,66 RON/buc.
Drojdie pentru distilare Turbo Grappa 7-10 zile
163,33 RON/kg
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Borcan TO 235 ml cu capac colorat fi82 - 6 buc.
17,65 lei
2,94 RON/buc.
Drojdie pentru cidru Ciderini Sweet, 5 g
9,99 lei
1998,00 RON/kg
Pectoenzim uscat
9,47 lei
1578,33 RON/kg
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg