Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Dispozitiv electric de respingere a șoarecilor
32,18 lei 25,83 lei
25,83 RON/buc.
Capcană pentru șoareci – capcană vie, transparentă, 2 buc.
52,18 lei 41,94 lei
20,97 RON/buc.
Capcană pentru șoareci - capcană vie
25,16 lei 18,17 lei
18,17 RON/buc.
Capcană metalică pentru șoareci - umană
42,97 lei 38,56 lei
38,56 RON/buc.
Capcană pentru șoareci – metalică
9,40 lei 4,53 lei
4,53 RON/buc.
Plasă de umbrire (80%, 140 g/m2) 1,5 x 5 m, grafit
85,70 lei
85,70 RON/buc.
Ace pentru agrotextil tip L 100 buc.
53,10 lei 31,03 lei
0,31 RON/buc.
Măsurarea extractului aparent
15,57 lei
15,57 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru iaurt
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
4,40 lei
33,85 RON/kg
Dop natural, cilindric d.22x38 20buc.-aglomerat
17,13 lei
0,86 RON/buc.
Dop de plută 23/18 mm 10 buc.
14,92 lei 13,38 lei
1,34 RON/buc.
Generator de fum dragON JET 1 LONG cu pompă electrică
472,71 lei
472,71 RON/buc.
Generator de fum dragON Jet 1 cu pompă electrică dragON Air
457,14 lei
457,14 RON/buc.