Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Măcinător universal de cereale, măcinător de masă - 1 kg
203,87 lei 107,78 lei
107,78 RON/buc.
Maia de secară cu drojdie și malț - 23g
6,87 lei
298,70 RON/kg
Maia de pâine de grâu cu drojdie - 23 g
Brewkit Coopers Brew A IPA
116,87 lei
68,75 RON/kg
Brewkit Coopers 86 zile Pilsner
Râșniță de cafea - electrică, cu pietre
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Râșniță de cafea - electrică, cu pietre, cu infuzor și cană
236,35 lei 209,08 lei
209,08 RON/buc.
Râșniță manuală de cafea cu reglaj
71,42 lei
71,42 RON/buc.
Fulgii de stejar puternic prăjiți, 20 g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Cuburi de stejar francez, prăjire intensă, 20 g
11,81 lei
590,50 RON/kg
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
236,20 RON/kg
Fulgii de stejar intens prăjiți, 20g
Pentru cârnați albi - amestec de ierburi și condimente
8,82 lei
441,00 RON/kg
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg