Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Refractometru pentru bere
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Afumătoare electrică - dragON cu generator de fum, digitală, 65 L
3.245,45 lei
3245,45 RON/buc.
Afumătoare electrică - portabilă
523,37 lei 418,18 lei
418,18 RON/buc.
Piatră de presiune pentru butoaie, ceramică, fi 22 cm
72,71 lei
72,71 RON/buc.
Drojdie de distilare Turbo Grom 24h
24,53 lei
136,28 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile
11,68 lei
137,41 RON/kg
Bureți din oțel inoxidabil - 12 buc.
34,01 lei
2,83 RON/buc.
Termometru electronic cu ventuză (-20°C până la +50°C)
40,89 lei 31,03 lei
31,03 RON/buc.
Plasă pentru mezeluri cu etichetă, dimensiuni 15 cm x 4 m, rezistență termică 125°C
25,32 lei
6,33 RON/m
Plasă pentru mezeluri din nailon 4 m x 22 cm cu rezistență termică de 125°C
23,22 lei
5,80 RON/m
Plasă pentru mezeluri cu dimensiuni de 18 cm x 3 m, cu rezistență termică până la 220°C
25,05 lei 21,03 lei
7,01 RON/m
Sârmă de grădinărit acoperită cu burete, verde, 10 m, fi 10mm
18,95 lei
18,95 RON/buc.