Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pectoenzim uscat
9,47 lei
1578,33 RON/kg
Capac cu imprimeu - model Fructe, fi 82/6, 10 buc.
8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 82/6 fructe pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
Capac fi 66/4 fructe pe fundal negru - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș metalic, capacitate 10L
785,71 lei
785,71 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș de lemn, capacitate 10L
680,52 lei
680,52 RON/buc.
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
Borcan pentru tincturi 5L și capac cu mâner
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile 100 L
29,86 lei
186,62 RON/kg
Drojdii de distilare Turbo Slivovitz
12,06 lei
194,52 RON/kg
Drojdie pentru cidru Ciderini Strong, 5 g
6,21 lei
1242,00 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Măceș
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g
6,48 lei
925,71 RON/kg