Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
ViniTurbo - drojdie pentru fermentație rapidă, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg
Recipient de fermentare 20 L cu capac
46,35 lei
46,35 RON/buc.
Recipient de fermentare - imprimat, capac, 15 L
37,65 lei
37,65 RON/buc.
Absorbant de mirosuri de fermentație cu tub Maxi și cărbune
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h
17,78 lei
118,53 RON/kg
Drojdie pentru distilare Turbo Grom 72 h
15,32 lei
127,67 RON/kg
Drojdii de distilare Turbo Carbo
15,70 lei
98,12 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Whiskey
9,86 lei
428,70 RON/kg
Culturi bacteriene pentru iaurt
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Drojdie pentru distilare Turbo Grappa 7-10 zile
19,60 lei
163,33 RON/kg
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile
13,62 lei
340,50 RON/kg
Cheag microbiologic lichid pentru brânză 50 ml
15,57 lei
311,40 RON/l
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Energy drink, 126 g
17,78 RON/buc.
Drojdii de distilare Turbo reVOLTa 48h
12,34 lei
91,41 RON/kg