Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
ViniTurbo - drojdie pentru fermentație rapidă, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg
Klarowin Duo Rapid - chitosan + kieselsol, 65 g
11,42 lei
175,69 RON/kg
Recipient de fermentare 20 L cu capac
46,35 lei
46,35 RON/buc.
Recipient de fermentare - imprimat, capac, 15 L
37,65 lei
37,65 RON/buc.
Absorbant de mirosuri de fermentație cu tub Maxi și cărbune
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Drojdie pentru distilare Turbo Grom 72 h
15,32 lei
127,67 RON/kg
Drojdii de distilare Turbo Carbo
15,70 lei
98,12 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h
17,78 lei
118,53 RON/kg
Culturi bacteriene pentru iaurt
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Drojdie pentru distilare Turbo Grappa 7-10 zile
19,60 lei
163,33 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h 100L
50,38 lei
98,78 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile 100L
33,62 lei
98,88 RON/kg
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri - Matcha-Caise, 126 g