Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Extractor de suc cu aburi din inox 8 L
258,43 lei
258,43 RON/buc.
Extract de malț deschis Coopers Light
84,40 lei
56,27 RON/kg
Măsurarea extractului aparent
15,57 lei
15,57 RON/buc.
Esență cu gust de stejar, cu aromă și extract naturale - 40 ml, pentru 4 L
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Oală pentru suc la abur din inox cu aburitor, 5 L
194,79 lei
194,79 RON/buc.
Sticlă „Maluch” cu capac auriu, 40 ml, 10 buc.
23,49 lei
2,35 RON/buc.
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
11,29 lei
171,06 RON/kg
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei
Intestine de porc uscate calibru 65 mm, 30 cm - 4 buc.
42,97 lei
10,74 RON/buc.
Intestine de porc uscate calibru 100 mm, 50 cm - 2 buc.
21,48 RON/buc.
Esență cu aromă de Bourbon pentru 4 L, 40 ml
Esență cu aromă de Bourbon 40 ml
Esență Brandaxa cu aromă de brandy grecesc, 40 ml
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g
6,48 lei
925,71 RON/kg