Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Vinometru capilar pentru măsurarea conținutului de alcool
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu 1 kg
70,10 lei
70,10 RON/kg
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Pirosulfit Turbo, 15 g
4,79 lei
319,33 RON/kg
Capace cu perforație negre fi31mm 100buc.
35,44 lei 31,94 lei
0,32 RON/buc.
Mixer din plastic 48 cm
Damigeană 3 L, cu capac metalic fi 43 mm și mâner
31,03 lei
31,03 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L PET, cu capac filetat și mâner
12,58 lei
12,58 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L PET, cu capac cu filet, mâner și coșuleț
15,57 lei
15,57 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L PET, cu capac filetat și coșuleț
14,79 lei
14,79 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L PET, cu capac filetat
11,80 lei 11,30 lei
11,30 RON/buc.
Generator de fum dragON JET 4 LIGHT cu funcție de evacuare a cenușii și pompă electrică dragON Air
198,69 lei
198,69 RON/buc.
Termometru de bucătărie (0°C până la +100°C) 17,5cm
23,36 lei
23,36 RON/buc.
Termometru de bucătărie (0°C până la +120°C) 20,5cm
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Termometru de bucătărie cu grafică (0°C până la +100°C) 12,5cm
27,64 lei 22,45 lei
22,45 RON/buc.