Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie uscată pentru pizza italiană - 100 g
17,00 lei
170,00 RON/kg
Drojdie Turbo X-Harmony 18%, 100 L, 360g
33,22 lei
92,28 RON/kg
Drojdie Turbo X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
17,13 lei
124,13 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 100 L
33,62 lei
93,39 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdii + nutrienți - vinuri roșii
9,35 lei 8,04 lei
8,04 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
142,75 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3% 48h, 25 L
126,89 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Carte "Crearea distilatelor de la A la Z" (în limba polonă)
84,42 lei
84,42 RON/buc.
Brewkit Coopers Brew A IPA
116,87 lei
68,75 RON/kg