Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 100 L
33,62 lei
93,39 RON/kg
Drojdie Turbo X-Harmony 18%, 100 L, 360g
33,22 lei
92,28 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile 100L
98,88 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h 100L
50,38 lei
98,78 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3% 48h, 25 L
17,13 lei
126,89 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
142,75 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Drojdie Turbo X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
124,13 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile
13,62 lei
340,50 RON/kg
Distilator modular Convex 30 L electric - Aabratek
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Distilator modular 30 L Freja - electric
1.246,75 lei
1246,75 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Drojdie pentru distilare Turbo Grappa 7-10 zile
19,60 lei
163,33 RON/kg