Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 100 L
33,62 lei
93,39 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3% 48h, 25 L
17,13 lei
126,89 RON/kg
Drojdie Bayanus + nutrienți - Universal - 21%, 17 g
9,73 lei
9,73 RON/buc.
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
142,75 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Drojdii de distilare Turbo Carbo
15,70 lei
98,12 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h 100L
50,38 lei
98,78 RON/kg
Distilator modular Convex 30 L electric - Aabratek
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Oală romană 4L
119,47 lei
119,47 RON/buc.
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei
Drojdie uscată de panificație, 1 kg
64,92 lei
64,92 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile 100L
98,88 RON/kg