Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Hobby-ul meu: Producerea brânzei de casă - carte (în limba poloneză)
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Aparat de vidat - premium LED
427,27 lei 341,55 lei
341,55 RON/buc.
Mate de porc pe benzi 28/30 mm, 20 m
47,00 lei
2,35 RON/m
Șuncărar – Słuszny kęs 1,5 kg
102,58 lei 98,69 lei
98,69 RON/buc.
Aparat de vidat - multifuncțional, negru
222,06 lei 210,38 lei
210,38 RON/buc.
Aparat de vidat - universal, fistic
132,45 lei
132,45 RON/buc.
Garnituri de schimb pentru aparatele de sigilat 320620 și 320623
17,65 lei
8,82 RON/buc.
Garnituri de schimb pentru aparat de vidat 320624
Peklosól Vit-C - 130 g
4,40 lei
33,85 RON/kg
Ceară pentru brânzeturi, 150 g
18,17 lei
121,13 RON/kg
Stație meteo (RCC,DCF) - electronică, fără fir, iluminată, senzor, albă
205,18 lei 133,75 lei
133,75 RON/buc.
Esență cu gust de stejar, cu aromă și extract naturale - 40 ml, pentru 4 L
18,17 RON/buc.
Esență cu aromă de alună pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Brewkit Coopers Stout
98,69 lei
58,05 RON/kg