Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Culturi bacteriene pentru brânză de vaci
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză grecească
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Culturi bacteriene pentru iaurt
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
Culturi bacteriene pentru brânză gouda
Maia de pâine de grâu cu drojdie - 23 g
6,87 lei
298,70 RON/kg
Culturi bacteriene pentru chefir și lapte acru (lapte prins), 5 g
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Borcan TO 150 ml Patru colțuri fi 53 capac - 6 buc.
28,43 lei
4,74 RON/buc.
Borcan twist off 150ml Patru colțuri fi 53 cu capac negru, 6 buc.
Borcan TO 120 ml Patru colțuri fi 53 capac - 6 buc.
25,96 lei 24,14 lei
4,02 RON/buc.
Borcan twist off 120ml - Patru colțuri fi 53 cu capac negru, 6 buc
Germinator pe mai multe niveluri Niezłe Ziółko cu semințe de ridiche
50,26 lei
50,26 RON/buc.
Germinator Verde Czuprynka cu semințe de ridiche
18,56 lei
18,56 RON/buc.
Plasă pentru plante cățărătoare: 2 x 20m
45,17 lei
45,17 RON/buc.