Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set pentru cidru 20 L
171,42 lei
171,42 RON/buc.
Carte "Crearea distilatelor de la A la Z" (în limba polonă)
84,42 lei
84,42 RON/buc.
Dop de plută 23/18 mm 100 buc
105,19 lei 97,39 lei
0,97 RON/buc.
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă 10–20 mm, 4L
18,95 lei
3,79 RON/l
Esență de aromă - caramel pentru 0,5 L - 40 ml
14,14 lei
353,50 RON/l
Drojdii de distilare Turbo Slivovitz
12,06 lei
194,52 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 10 - set
341,55 lei
34,16 RON/kg
Dop de plută 23/18 mm 10 buc.
14,92 lei 13,38 lei
1,34 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză de vaci
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Esență cu aromă de Whisky Apple - 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
490,00 RON/l
Piatră de pizza din granit dreptunghiulară 37 x 35 cm
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Sticlă 1 L de Masă cu capac fi28 - 4 buc.
28,04 lei
7,01 RON/buc.
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 2L
12,58 lei
12,58 RON/buc.
Hobby-ul meu: Producerea brânzei de casă - carte (în limba poloneză)
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Borcan TO 300 ml fi 66 - pachet de 12 buc.
20,64 lei
1,72 RON/buc.