Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Hobby-ul meu: Producerea brânzei de casă - carte (în limba poloneză)
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Mate de porc pe benzi 28/30 mm, 20 m
47,00 lei
2,35 RON/m
Intestine de oaie - fi 22/24 mm, pe benzi, 15 m
39,47 lei
2,63 RON/m
Extractor de suc cu aburi din inox 8 L
258,43 lei
258,43 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 82
3,10 lei
3,10 RON/buc.
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Borcan TO 300ml cu imprimare - mix de fructe și capac fi66/4 - 6 buc.
17,90 lei 14,26 lei
2,38 RON/buc.
Borcan TO 300ml cu imprimare - mix de fructe și capac fi66/4 - 3 buc.
14,53 lei 13,75 lei
4,58 RON/buc.
Bătător / pisălog de varză din lemn 78 cm
42,58 lei 40,90 lei
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 100
3,38 lei
3,38 RON/buc.
Borcan TO 425ml cu imprimeu „Deliciu de casă” și capac negru fi 82 - 3 buc.
23,49 lei 17,25 lei
5,75 RON/buc.
Capac fi 66/4 fețe de legume - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.