Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Etichete autocolante pentru condimente, rotunde, negre - 30 buc.
8,17 lei
0,27 RON/buc.
Pentru cârnați albi - amestec de condimente și ierburi, 350 g
47,65 lei
136,14 RON/kg
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Perforator pentru carne cu protecție
54,53 lei 47,65 lei
47,65 RON/buc.
Perforator pentru carne
21,02 lei 19,60 lei
19,60 RON/buc.
Mojar de bucătărie din marmură, negru, fi 10,5 cm
50,50 lei 48,04 lei
48,04 RON/buc.
Mojar de bucătărie din marmură, alb, fi 10 cm
57,90 lei 36,09 lei
36,09 RON/buc.
Mojar de bucătărie din granit cu pistil
66,23 lei
66,23 RON/buc.
Peklosól Pekla pentru cârnați cracovieni - 115 g
11,81 lei
102,70 RON/kg
Capace TO pentru borcane fi 63/4, negre, 10 buc.
9,07 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Set aparat pentru șuncă – Ospăț în familie, 3 kg
170,13 lei
170,13 RON/buc.
Pungi gofrate pentru aparat de vidat 25 x 35 cm, 50 buc.
56,23 lei
1,12 RON/buc.
Pungi gofrate pentru aparat de vidat, 20x30 cm, 50 buc.
38,82 lei
0,78 RON/buc.
Folie pentru aparat de vidat - manșon 20x600cm
21,03 lei
3,51 RON/m
Pungi gofrate pentru aparat de vidat 15x20 cm, 50 buc.
20,64 lei
0,41 RON/buc.