Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Saccharimetru (zahărmetru), indicator al conținutului de zahăr 0 - 29°Blg
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Carte "Crearea distilatelor de la A la Z" (în limba polonă)
84,42 lei
84,42 RON/buc.
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Recipient de fermentare 30L, de culoare albă cu 2 tuburi
55,57 lei
55,57 RON/buc.
Drojdie de vin Universală, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
17,13 lei
142,75 RON/kg
Recipient de fermentare 30 L cu capac și robinet
68,82 lei
68,82 RON/buc.
Recipient de fermentare cu capac 30 L
Recipient de fermentare - imprimat, capac, 15 L
37,65 lei
37,65 RON/buc.
Recipient de fermentare 20 L cu capac
46,35 lei
46,35 RON/buc.