Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Senzor multifuncțional de calitate a aerului
354,53 lei
354,53 RON/buc.
Vsypto Mojito Grapefruit - set 15x9 g
51,94 lei
3,46 RON/buc.
Vsypto Pară Merișor - set 15x9g
Alco-crystal - agent pentru îmbunătățirea calităților alcoolului
11,30 lei
1614,29 RON/kg
Esență cu aromă de pară - lichior de pere, concentrat 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei
Saccharimetru (zahărmetru), indicator al conținutului de zahăr 0 - 29°Blg
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Esență cu aromă de mentă de grădină, pentru 4 L, 40 ml
Vinometru capilar pentru măsurarea conținutului de alcool
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de prune 100 ml
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
17,13 lei
142,75 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Recipient de fermentare 30L, de culoare albă cu 2 tuburi
55,57 lei
55,57 RON/buc.